وبلاگ تخصصی
 
قالب وبلاگ

تیر و کمان :

علاوه بر نینجاها ، سامورائی ها نیز از این سلاح استفاده میکردند.این سلاح انواع زیادی داره بلند و کوتاه و افقی که معمولا برای اثر بیشتر تیر این سلاح را در سم قرار میدادند.کونوایچی ها (زنان نینجا) معمولا با این سلاح آموزش می دیدند و در استفاده در این سلاح تبحر زیادی داشتند.

بو(چوب) :

یکی از مهمترین سلاح ها برای یک نینجا محسوب می شود که در حدود 6 پا طول دارد و معمولا از چوبهای سفت و یا نی خیزران و تو خالی ساخته میشود.یکی از علل تو خالی بودن اینه که ضربات نینجا حالت شلاقی پیدا کنه و سریع حرکت کنه و همچنین یک نینجا قادر است که دارتهای سمی از درون اون به بیرون پرتاب کنه.


ادامه مطلب
[ سه شنبه دهم خرداد 1390 ] [ 19:7 ] [ نینجا ]
*برترين سلاح قلب و روح است.

 

*تاريكي بهترين همدم نينجاست.

 

*جهالت و غرور بزرگترين دشمنان هستند.

 

*نا اميدي مرگ نينجاست.


ادامه مطلب
[ سه شنبه دهم خرداد 1390 ] [ 18:36 ] [ نینجا ]
فرم کاتا عبارتست از تکنیکهائی که بنابر یک ترتیب معین ونامنظم اجرا می شوند .شاید تعجب آورباشدکه درتعریف کاتا نام نامنظم بکاربرده شده است .دلیل بکاربردن این کلمه  فنونهای پراکنده وسری نینجوتسو می باشد که تنها درصورت نیاز از آن استفاده می شود .شاید تعجب آورباشدکه درتعریف کاتا نام نامنظم بکاربرده شده است .دلیل بکاربردن این کلمه  فنونهای پراکنده وسری نینجوتسو می باشد که تنها درصورت نیاز از آن استفاده می شود .
ادامه مطلب
[ شنبه هفتم خرداد 1390 ] [ 16:56 ] [ نینجا ]

تمرینات در ورزش نینجوتسو به ۵ گروه کلی تقسیم میشن که هر کدوم از این گرو ها هم برای خودشون زیر گروه هایی رو دارن (به نقل از سایت نینجوتسو ایران هر کدوم از این ها ۱۰۰ شاخه میشن) این ۵ گروه اصلی عبارتند از :

۱) تعادل :

یه نینجا باید در انجام حرکاتش تعادل کافی رو داشته باشه . در گذشته نینجا ها مجبور بودن که بر روی دیوار ها به سرعت بدوند و حتی حرکت بر روی طناب برای ورود به منطقه ی عملیات .

۲) انعطاف :

لازم به گفتن نیست که یه رزمی کار که بدنش از انعطاف کافی برخوردار نباشه در مبارزاتش به چه مشکلاتی بر میخوره . حال اینکه در ورزش نینجوتسوی ما اکروبات رزمی هم داریم . پس یک نینجا از انعطاف بدنی بالایی باید برخوردار باشه تا بتونه در مواقع لزوم برتری خودشو نسبت به دیگران نشون بده و گاها جون خودشو …. .

۳) سرعت :

سرعت جزء اصلی یک نینجاست . یک نینجای سریع در گذشته پس از عملیات های جاسوسی و … باید به سرعت منطقه ی عملیات رو ترک میکرد چون در غیر اینصورت …. .

۴) تمرکز :

تمرکز هم یک مبحث کلی و اساسی در نینجوتسو داره که بعدا ان شاء الله به اون سر وقت خودش میرسیم .

۵) قدرت :

و در آخر قدرت . قدرت هم مانند ۴ تای قبلی جزئی از هنر نینجاست . نینجا ها چه در زمان گذشته و چه در حال از قویترین انسان ها بوده و هستند ، و خواهند بود .

[ شنبه هفتم خرداد 1390 ] [ 16:54 ] [ نینجا ]

لباس مشکی: لباس رسمی در دوجوهای تمرین و عملیات های شبانه است.

لباس سفید: برای کار در طبیعت سفید مانند مناطق برفی است.

لباس آبی تیره: برای مناطق سواحلی رودخانه یا دریا به کار می رود.

لباس لجنی: برای عملیات در جنگلها و مناطقی که رنگهای مختلفی دارد استفاده می شود.

لباس خاکی: از این لباس نیز در مناطق کوهستانی و بیابانی استفاده می شود.

[ شنبه هفتم خرداد 1390 ] [ 16:26 ] [ نینجا ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آرشيو مطالب
امکانات وب